NAŠA PONUKA SLUŽIEB ZAHŔŇA:

1.Pneuservis osobných a dodávkových automobilov – naša škála služieb zahŕňa montáž, demontáž, vyvažovanie, hustenie pneumatík a opravy defektov, čím sa staráme o to, aby ste mali bezproblémový a bezpečný jazdný zážitok.

2. Sezónne uskladnenie pneumatík – snažíme sa uľahčiť vám život aj v oblasti sezónneho uskladnenia pneumatík. U nás môžete svoje pneumatiky bezpečne uskladniť, čím sa vyhnete starostiam a získate viac miesta doma.

3. Veľkoobchodný a maloobchodný predaj pneumatík a diskov – v našej ponuke nájdete pneumatiky a disky od renomovaných svetových výrobcov za ceny, ktoré sú naozaj bezkonkurenčné. Môžete si ich pohodlne vybrať v našej predajni alebo online prostredníctvom nášho e-shopu www.pneumatiky-pneupex.sk

4. Internetový predaj pneumatík – e-shop www.pneumatiky-pneupex.sk alebo na číslach 0910 942 337, 0905 657 498

5. Vyrovnávanie diskov – v rámci našich služieb ponúkame vyrovnávanie hliníkových a plechových diskov až do priemeru 21″. Službu vykonávame v priestoroch nášho pneuservisu, takže vieme zabezpečiť vyzutie pneumatiky, opravu disku a následne aj obutie s vyvážením.
Cena opravy je individuálna a závisí od rozsahu poškodenia. Bežná cena sa pohybuje v rozmedzí od 10 € do 25 €. Presnú sumu je možné určiť až po prehliadnutí disku.

U nás nemusíte strácať čas čakaním na prezúvanie pneumatík alebo servis, stačí sa telefonický objednať.
Orange: 0917 596 571
T-mobile: 0911 944 334